RSW TR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Anuş SARGSYAN Sankon Genel Başkan Yardımcısı Olarak Göreve Atandı

Vice President van Sankon TR

RSW TR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Anuş SARGSYAN Sankon Genel Başkan Yardımcısı Olarak Göreve Atandı

Türkiye’nin sanayi ve ticaret konfederasyonu olan SANKON, genel başkan yardımcılığı pozisyonuna Anuş Sargsyan’ı atayarak yönetim kadrosunu güçlendirdi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, SANKON’un yeni dönem stratejilerine liderlik edecek deneyimli ismin atanmasının, konfederasyonun hedeflerine ulaşma vizyonunu güçlendireceği belirtildi.

SANKON’un Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu, yaptığı açıklamada, “Anuş Sargsyan’ı genel başkan yardımcılığı görevine atamaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Kendisi inavasyon teknolojileri sektördeki zengin deneyimi, liderlik vasıfları ve başarıları ile konfederasyonumuzun daha da ileri gitmesine katkı sağlayacaktır” dedi.

Anuş Sargsyan, uzun yıllardır inavasyon teknolojileri sektöründe edindiği tecrübelerle bilinen bir isim. SANKON bünyesinde görev aldığı süre içinde çeşitli projelerde başarıya imza atmış ve konfederasyonun genel hedeflerine katkı sağlamıştır. Yeni görevinde SANKON’un stratejik hedeflerine yön verme, üye ilişkilerini güçlendirme ve inavasyon teknolojileri sektördeki gelişmeleri takip etme sorumluluklarını üstlenecek.

SANKON Yöntim kurulu listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın