Unitsky String Teknoloji, Eurasia Rail Fuarı’nda RSW TR ile Buluştu

Eurasia Rail Fuarı Еуразиялық теміржол жәрмеңкесі Eurasia Rail Fair

Unitsky String Teknoloji, Eurasia Rail Fuarı’nda RSW TR ile Buluştu

Unitsky String Teknoloji, Eurasia Rail Fuarı’nda RSW TR ile Buluştu

Yenilikçi ulaşım çözümleri sunan Unitsky String Teknoloji, 21-23 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Eurasia Rail Fuarı’na katıldı. RSW TR Yönetim Kurulu ile birlikte AKVİL Genel Başkanı Metin GENÇ, KİİMDER Genel Başkanı Engin KARADAĞ , Başkan Yardımcısı Ersin KOÇAK , RSWTR Bölge Müdürlerden Şadan ALSANCAK ve diğerleri fuar alanını ziyaret ettiler.

Unitsky String Teknoloji’nin öncü ürün ve çözümlerinin sergilendiği Eurasia Rail Fuarı’na katılım gerçekleştirdi. RSW TR Yönetim Kurulu Başkanı Anuş Sargsyan ve Uscovery DMCC Oleg Zaretskiy  Unitsky String Teknoloji şirketin yenilikçi projeleri hakkında viyaertçilere detaylı bilgi verdiler. Unitsky String Teknoloji’nin fuara katılımı, ulaşım sektöründeki son teknoloji gelişmelerini takip eden ve inovasyona önem veren katılımcıların dikkatini çekti.

Anuş Sargsyan, ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, “Unitsky String Teknoloji’nin Eurasia Rail Fuarı’na katılımı, havada raylı taşımacılık sektöründe gerçekleşen önemli gelişmeleri yerinde inceleme fırsatı sağladı. İş ortaklarımızla bir araya gelerek sektördeki yenilikleri takip etmek ve işbirliği olanaklarını değerlendirmek için bu tür etkinlikler büyük önem taşıyor. Unitsky String Teknoloji’nin sunduğu çözümler, projelerimiz için ilham kaynağıdır” dedi.

Eurasia Rail Fuarı sonrasında, Kiimder Genel Başkanı Engin Karadağ ve Başkan Yardımcısı Ersin Koçak, Unitsky String Teknoloji’nin ürünlerini incelemek ve işbirliği olanaklarını değerlendirmek üzere RSWTR yönetimiyle Unitsky String Teknoloji şirketi yöneticisi Oleg Zaretskiyi toplantıya davet etti ve Unitsky String Teknoloji’nin ürünlerinin Türkiye’de nasıl kullanılabileceği konusunda bir toplantı düzenlendi. Kiimder heyeti, firmadan gelen uzmanlarla bir araya gelerek Unitsky’nin yenilikçi ulaşım çözümleri hakkında detaylı bilgi aldı.

KİİMDER bu konuda işbirliği yapmak için hazır olduklarını beyan ettiler.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın