Ekibimiz

GENEL MÜDÜRLÜK

Gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmayı kendine görev edinmiş, kitlesel fonlama ile halkın refah seviyesini artırmayı ve halka ekonomik özgürlük sağlamayı amaçlayan SKYWAY Raylı Taşıma Sistemlerini geleceğin ulaşım trendi haline getirmeyi kendine amaç edinmiştir.

Anuş SARGSYAN

Yönetim Kurulu Başkanı

CEO olarak, bu projenin başarısı için her birinize teşekkür etmek istiyorum. Sadece bir iş lideri olarak değil, aynı zamanda bir vizyoner olarak da, sürdürülebilirlik, konfor ve hizmet kalitesi ile dolu bu tatil köyü projesini gerçekleştirmenin bize kazandırdığı değerleri kutlamak istiyorum.

Adem KARAVELİ

CEO & Shareman

Uluslararası standartlara olan bağlılığınız ve titizlikle yaptığınız bağımsız denetimler, şeffaflığı ve hesap verebilirliği sağlama konusundaki taahhüdümüzle mükemmel bir uyum içindedir.

Necdet KOCATÜFEK

Yeminli Mali Müşavir

CPA (Uluslararası Bağımsız Denetçi)

2020’den beri ARSIWI projesindeyim ve Anoush Sargsyan’ı uzun yıllardır tanıyorum. İş planlarının hazırlanması ve finansal modelleme ile ilgileniyorum. İlk ve sonraki ARSIWI projelerinin mümkün olan en kısa sürede başlatılmasını sağlamak için elimden geleni yapıyorum.

Kirill BADULİN

Ekonomi Departmanı Başkanı

ARSIWI projemizin finansal sağlığını en üst düzeye çıkarmak ve yatırımcılarımız için maksimum değer yaratmak en önemli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Alvard SARGSYAN

Finans Müdürü

Uzun yıllar boyunca istikrarlı bir gelir kaynağı arıyorsanız, size benzersiz projemiz ARSIWI’yi sunmaktan mutluluk duyuyoruz – Türkiye’deki tatil beldelerinin geleneksel inşaat ve işletme işi, tokenleştirme ve kripto para ticareti için kendi güvenli platformu gibi yenilikçi bir yaklaşım uygulanarak karlılığı önemli ölçüde artırılmıştır. Ve dünyaca ünlü kaplıcalar sayesinde projemiz tüm yıl boyunca kârlı olacak! ARSIWI’ye hoş geldiniz!

Mikhail KİRİCHENKO

Medya Departmanı Başkanı

(RUSÇA & İNGİLİZCE)

Sosyal medya kanallarımız için paylaşımlar yapıyorum. Sizlere şirketimiz hakkında haberler vermekten ve sorusu olan herkese yardımcı olmaktan çok mutluyum. ARSIWI projemizin bir an önce hayata geçmesini istiyorum.

Yulia YAKUSHEVA

SMM Müdürü

Tam bir teknoloji aşığıyım. RSW TR INVESTMENT AŞ’nin, SKY WAY Teknolojilerinin Türkiye’de toplumun hizmetine sunulmasında başı çektiğini görmek ve bu hizmete inanmak; beni bu inovasyon teknolojilerinin içine çekti. Türkiye için çok iyi şeyler geliyor. Hazır olun…

Haydar BERKALP

Pazarlama&Organizasyon

Network Marketing Bölüm Başkanı

20 yıl RADYO 34 ‘de Radyo programcılığı ve yayın müdürü olarak görev yaptım şimdiki görevimde ARSİWi tatil köyü ve Rsw tr skayway geleceğin ulaşım teknolojisi şirketinde medya basın danışmanı olarak bu ailede olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum 

Anıl SOYLU

Medya& Basın Danışmanı

Ekonomik verileri analiz ederek, ekonomik trendler ve politikalar hakkında stratejik öneriler sunuyorum. Ekonomik büyüme, enflasyon, işsizlik ve para politikaları gibi konular üzerinde çalışıyorum.

Gor SARGSYAN

Ekonomist Kripto Trader
Finans danışmanı

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ VE TEMSİLCİLİKLER

Bizden sonraki nesillere, suları temiz, havası temiz, trafik kazaları azaltılmış, yeşil bir örtüye bürünmüş, şehirleri düzenli, savaşsız, zengin insanların olduğu bir dünyayı, Skyway ile miras bırakabiliriz.
Bunlar ve daha sayamadığım birçok gerekçeden dolayı Skyway’deyim

Şadan ALSANCAK

Adana Bölge Müdürü

Türkiye’nin geleceği ve risksiz temiz bir yaşam için SKYWAY’i tercih ettim. Sizin de tercih etmenizi tavsiye ederim.

Şeref YILMAZ

Karabük İl Temsilcisi